KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878026
nr 1387 8026
Walter Karlsson. Signerad, Katarina kyrka. Olja på duk, 91x63, yttermått inklusive ram: 106x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 21:02:15
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)